Hotline: +420 774 425 831 (9:00 - 17:00 hod)

Patch panel 24xSnap-In LANsense Upgradea

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

635.2 Kč

768.6 Kč

Patch panel 24xSnap-In LANsense Upgradea


Patch kabel LANmark-6A CAT6 STP 2xRJ45 LSZH 5m

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

320.1 Kč

387.3 Kč

Patch kabel LANmark-6A CAT6 STP 2xRJ45 LSZH 5m


Patch kabel LANmark-6A STP Cat 6A LSZH 1m oranžový

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

118.8 Kč

143.7 Kč

Patch kabel LANmark-6A STP Cat 6A LSZH 1m oranžový


Patch kabel Cat6 STP LANmark-6 LSZH šedý 1m

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

139.8 Kč

169.2 Kč

Patch kabel Cat6 STP LANmark-6 LSZH šedý 1m


Patch kabel Cat5e STP LANmark-5 LSZH oranžový 2m

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

56.8 Kč

68.7 Kč

Patch kabel Cat5e STP LANmark-5 LSZH oranžový 2m


Patch kabel Cat5e STP LANmark-5 LSZH oranžový 1m

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

48.9 Kč

59.2 Kč

Patch kabel Cat5e STP LANmark-5 LSZH oranžový 1m


Patch kabel Cat6 UTP LANmark-6 LSZH oranžový 5m

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

171.6 Kč

207.6 Kč

Patch kabel Cat6 UTP LANmark-6 LSZH oranžový 5m


Patch kabel Cat6 UTP LANmark-6 LSZH šedý 5m

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

208 Kč

251.7 Kč

Patch kabel Cat6 UTP LANmark-6 LSZH šedý 5m


Spojovací materiál sada 4x šroub,podložka,matice ( M6 )

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

15.6 Kč

18.9 Kč

Spojovací materiál sada 4x šroub,podložka,matice ( M6 )


Zásuvka TIME a ELEMENTS - kryt zásuvky komunikační

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

33 Kč

39.9 Kč

Zásuvka TIME a ELEMENTS - kryt zásuvky komunikační


Pigtail 50/125 SCpc MM OM2 1,5m SXPI-SC-PC-OM2-1,5M

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

44 Kč

53.2 Kč

Pigtail 50/125 SCpc MM OM2 1,5m SXPI-SC-PC-OM2-1,5M


Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

19 Kč

23 Kč

Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S


Průběžný závěs pro uchycení samonosného kulatého DROP kabelu o průměru max.4mm

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

70 Kč

84.7 Kč

Průběžný závěs pro uchycení samonosného kulatého DROP kabelu o průměru max.4mm


Kotva pro uchycení samonosného kulatého DROP kabelu o průměru 2-6mm

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

59 Kč

71.4 Kč

Kotva pro uchycení samonosného kulatého DROP kabelu o průměru 2-6mm


Kvalitní vysokopevnostní optický DROP1000 kabel, LSOH plášť, 4 vlákna SM 09/125

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

9.7 Kč

11.7 Kč

Kvalitní vysokopevnostní optický DROP1000 kabel, LSOH plášť, 4 vlákna SM 09/125


Kvalitní vysokopevnostní optický DROP1000 kabel, LSOH plášť, 2 vlákna SM 09/125

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

7.6 Kč

9.2 Kč

Kvalitní vysokopevnostní optický DROP1000 kabel, LSOH plášť, 2 vlákna SM 09/125


Optické kabely NEXANS-OF UT

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

Na dotaz

Na dotaz

Optické kabely NEXANS-OF UT


Modulární konektor 8p8c CAT6 skládaný, nestíněný, pro drát

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

7.2 Kč

8.7 Kč

Modulární konektor 8p8c CAT6 skládaný, nestíněný, pro drát


Konektor modulár.RJ45 CAT5 UTP drát 8p8c, neskládaný, kulatý kabel,AESP

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

3.5 Kč

4.2 Kč

Konektor modulár.RJ45 CAT5 UTP drát 8p8c, neskládaný, kulatý kabel,AESP


Zásuvka modulární Solarix pro 2 keystony pod omítku bílá SX9-2-0-WH

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

51 Kč

61.7 Kč

Zásuvka modulární Solarix pro 2 keystony pod omítku bílá SX9-2-0-WH


Zásuvka modulární Solarix pro 1 keystone pod omítku bílá SX9-1-0-WH

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

42 Kč

50.8 Kč

Zásuvka modulární Solarix pro 1 keystone pod omítku bílá SX9-1-0-WH


Samořezný keystone Solarix CAT6A STP RJ45 SXKJ-10G-STP-BK-SA

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

104 Kč

125.8 Kč

Samořezný keystone Solarix CAT6A STP RJ45 SXKJ-10G-STP-BK-SA


Samořezný keystone Solarix CAT6 UTP RJ45

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

61 Kč

73.8 Kč

Samořezný keystone Solarix CAT6 UTP RJ45


Samořezný keystone Solarix CAT5E UTP RJ45

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

39 Kč

47.2 Kč

Samořezný keystone Solarix CAT5E UTP RJ45


Keystone záslepka bílá LACSON

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

16.8 Kč

20.3 Kč

Keystone záslepka bílá LACSON


Zásuvka modulární 2xRJ45 LACSON

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

50.1 Kč

60.6 Kč

Zásuvka modulární 2xRJ45 LACSON


Patch panel modulární pro 24x keystone

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

339.2 Kč

410.4 Kč

Patch panel modulární pro 24x keystone


Patch panel telefonní 50 portů RJ45 LACSON

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

977.6 Kč

1182.9 Kč

Patch panel telefonní 50 portů RJ45 LACSON


Patch panel telefonní 25 portů RJ45 LACSON

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

686.3 Kč

830.4 Kč

Patch panel telefonní 25 portů RJ45 LACSON


Podstavec pod rozvadeč 600 x 800 s filtrem a nosností do 400kg

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

1465 Kč

1772.7 Kč

Podstavec pod rozvadeč 600 x 800 s filtrem a nosností do 400kg


Rozvaděč stojanový 42U/80x90, šedý, dveře sklo, rozebíratelný

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

13727 Kč

16609.7 Kč

Rozvaděč stojanový 42U/80x90, šedý, dveře sklo, rozebíratelný


Rozvaděč stojanový 42U/60x80, šedý, dveře sklo, rozebíratelný

Cena bez DPH

Cena vč. DPH

11949 Kč

14458.3 Kč

Rozvaděč stojanový 42U/60x80, šedý, dveře sklo, rozebíratelný



« Předchozí stránka 1 2 3 4 30 58 87 115

© 2011    Kuchta-Elektro

Všechna práva vyhrazena

Kontakty
Kuchta ElektroTel: +420 774 425 831
Fintaislova 1974/5IČ: 70478406
690 02 BřeclavEmail: info(at)kuchta-elektro.cz